Temat: On spotyka się ze sponsorką

Gada się, że sponsorów szukają tylko kobiety. To nieprawda, bo odnajdą się również takie przypadki gdzie panowie szukają sponsorek. Mi nikt nigdy nie proponował tego, a nawet jakby ktoś proponował to ja bym odmówiła. Ale nie o to chodzi. Otóż u nas na osiedlu był taki facet, który nic nie robił, a nosił oryginalne ciuchy, używał bardzo drogich perfum. Na początku wiele osób uważało, że jest złodziejem. Jednak okazało się, że on poszukuje sponsorek. Cała prawda wyszła na jaw kiedy w lokalnym czasopiśmie pojawiło się ogłoszenie zatytułowane: sponsoraszukam. Wszyscy się domyślili, że mowa o nim, bo opis tego faceta był bardzo podobny z wyglądem naszego osiedlowego pana. Wiele się potwierdziło kiedy ludzie widzieli go dużo razy w towarzystwie zamożnych dziewczyn. Więc wygląda na to, że ze sponsoringu korzystają również faceci.

2

Odp: On spotyka się ze sponsorką

Też się zastanawiałem gdzie może być sens czerpania satysfakcji z układów sponsorowanych. Przez pewien czas się wahałem, aż koniec końców również i ja zarejestrowałem się na witrynie Secret Life. Podejrzewałem, że będzie to bardziej skomplikowane, ale kosztowało mnie to ledwie chwilę. Po założeniu konta było mi dane się cieszyć szerokim wyborem ofert od kandydatek z całej Polski. Posłałem wiadomość do którejś z nich, zobaczymy aktualnie jak ta relacja się rozwinie. Myślę, że to może być intrygująca relacja.

3

Odp: On spotyka się ze sponsorką

Temat sponsoringu w obecnych czasach jest na topie. Jeśli komuś takie coś odpowiada, to spoko. Ja nie mam nic do tego. Znam laski, które ogłaszały się w gazetach i w sieci. Pisały anonse rodzaju: młoda dziewczyna szuka sponsora i z tego żyły. Ich sprawy. Mnie to nie interesuje. Dlatego znikam stąd. Róbcie co chcecie. Nie mój problem.