Temat: Szukam wycieczki niespodzianki dla mojej ukochanej

Cześć! Planuję się oświadczyć, ale nie chcę tego robić na miejscu, tylko w jakiejś bardziej romantycznej scenerii. Moja dziewczyna uwielbia ciepłe nadmorskie  klimaty, dlatego Paryż i inne metropolie odpadają. Potrzebny jest piasek, woda i zachód słońca. Jakieś pomysły?

2

Odp: Szukam wycieczki niespodzianki dla mojej ukochanej

Elegancko! Przypominają mi się moje zareczyny, które miały miejsce w Grecji. Jestem pewien, że wszystko bedzie OK. Powodzenia.

3

Sama chciałabym coś takiego przeżyć. Proponuję w takim razie Hiszpanię lub Portugalię. Choć to niestety dość drogie kierunki, a nie powiedziałeś niczego na temat budżetu.

4

Niestety budżet jest niewielki, bo pierścionek mnie zrujnował finansowo. Szukamy zatem czegos raczej niedrogiego.

5

A co powiesz na Grecję? Jeśli dobrze poszukasz, z pewnością znajdziesz jakieś malowniczo polozony hotel w rozsądnej cenie. Chociażby tu: prestigetravel.pl/lato.html wiele takich ofert jest dostępnych.

6

Ja mogę jeszcze zaproponować Chorwację. Zaręczyny w takim miejscu z pewnością będą dla dziewczyny niezapomnianym przeżyciem.

7

Myślałem właśnie nad Chorawcją, ale sprawdzę jeszcze oferty dla Grecji. Dzieki!

8

Miłego!