Temat: Budowa wiaty i garażu

Cześć! Nie mam gdzie trzymać samochodu i wielu innych sprzętów wykorzystywanych w ogrodzie, dlatego chcę postawić garaż i wiatę. Myslałem co prawda murowanej wersji, ale wpadła mi w rece oferta firmy zajmującej się stawianiem stalowych konstrukcji. Myślicie, że byłby to dobry pomysł? wstępny kosztorys wyszedł bardzo pozytywnie smile smile

2

Odp: Budowa wiaty i garażu

Mój mąż postawił blaszany garaż na podwurku i mimo pływu lat nic się z nim nie dzieje. Trochę się obawiałam, ze wyrzucamy pieniądze w błoto, ze za kilka lat będziemy stawiać nowy, ale nie. Polecam.

Odp: Budowa wiaty i garażu

Z pewnością konstrukcja stalowa stanowi ciekawą alternatywę i pozwala wiele zaoszczędzić. Materiały są dzis na tyle trwałe i odporne na działanie atmosfery, że nie ma się co obawiać.

4

Odp: Budowa wiaty i garażu

Myślałem, żeby postawić coś takiego jak na tej stronie didexstal.net/garaze-blaszane/, tylko nie wiem ktora konstrukcja będzie najlepsza. Mam też problem z wyborem konkretnej blachy. Macie jakieś sugestie?

5

Odp: Budowa wiaty i garażu

Bez różnicy – na garaże wybierane są blachy naprawdę dobrej jakości. Wybór jest raczej kwestią gustu. Przycinanie blach nie trwa długo, efekt koncowy jest naprawdę satysfakcjonujący, dlatego nie widzę sensu przepłacania i budowania garazu murowanego. Na pewno będziesz zadowolony.

6

Odp: Budowa wiaty i garażu

Też mam taką nadzieję. Zdecydowalem się na podwójny blaszak z brązowej blachy, bo najbardziej mi pasuje do otoczenia. za dwa tygodnie wszystko ma być gotowe do użytku. Na pewno pochwale się efektem końcowym.

Odp: Budowa wiaty i garażu

Sam się nad takim zastanawiam, dlatego z niecierpliwoscią czekam na zdjęcia. Jeśli to nie tajemnica podaj tez info o ostatecznym koszcie inwestycji.